Oyun Kuralları
Oyun Kuralları
Sitene okey ekle
Sitene Okey Ekle

OkeyBiz Java Sorunu

Okeybiz Açıklama 22 Temmuz 2019;

Günümüz İnternet ortamında, her geçen gün yeni teknoloji üretilmektedir. Bu teknoloji her ne kadar insan hayatını kolaylaştırsa da bir çok sorunu da beraberinde getirmektedir.
Bizler OkeyBiz Ailesi olarak, Okey salonlarımızı açtığımızdan bu zamana kadar ilk önceliğimiz güvenlik ve sorunsuz site anlayışı olmuştur. Bu doğrultuda sitemizin bu teknolojilere adapte olmasını sağlar ve üyelerimizin güvenliğine özen göstererek oyun oynamalarını sağlarız.
Güvenlik ve Bakım çalışması yaptığımız 12.07.2019 ve 16.07.2019 tarihleri arasında Sunucularımızı daha güvenilir ve daha sorunsuz hale getirmek için elimizde olmayan sebeplerden dolayı sitemizi 5 gün kapalı tutmak zorunda kaldık. Çünkü amacımız daha iyisi ve daha güvenilir bir oyun sitesi.
Hala Java sorunu yaşıyorsanız lütfen Skype üzerinden: by-banned@hotmail.com –
HyPeRS OkeyBiz adresinden iletişime geçebilirsiniz.
Bu zaman içinde anlayışınız ve OkeyBiz ailesine destek olduğunuz için teşekkür ederiz.

Etiketler :
Yorumlar
 1. sohbet dedi ki:

  güzel

 2. Sezai yılmaz dedi ki:

  Haksız yere banlandigimi düşünüyorum lutfen yasagi kaldırırsanız sevinirim hesabımda hiç bir sahtecilik yok yaklaşık 5ay oldu yasak konulali halen 3gün 59 saniye yazıyor lütfen ilgilenirseniz sevinirim

 3. Sezai yılmaz dedi ki:

  Yaklaşık 5ay oldu yasak konulali halen yasagin kalkmadığını görüyorum ‘ne hesabimda sahtecilik var ne de sahte profili inde sahtecilik VAR yasaklı sürenin kaldırılmasını talep ediyorum saygılarımla sezai yılmaz

 4. nurcan dedi ki:

  java yüklüyor okeye girş yapamıyorum

  1. JAVVA COM TR dedi ki:

   BENDE DE AYNEN HER GİRİŞTE JAVA İSTENİYOR FAKAT JAVAYI YÜKLEDĞİM HALDE OYUNLARA KABUL EDİLMİYORUM

 5. okan güzel dedi ki:

  nikimi ve şifremi girdiğim halde OYUN SUNUCUSUYLA BAĞLANTINIZ KESİLDİ. SAYFAYI YENİLEYİM uyarısı çıkıyor. defalarca sayfa yenilediğim halde atnı uyarı çıkıyor. sebebi neden acaba??

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.