Oyun Kuralları
Oyun Kuralları
Sitene okey ekle
Sitene Okey Ekle

Bilgisayar ile Oyna

Bilgisayar ile Okey OynaBilgisayara Karşı Okey Oyna
Benim rakibim yok diyenler! Ya da beklemekten canı sıkılanlar istasyonlar da yorulanlar kendinizi strese sokup Okey oynama zevkinden mahrum kalanlar! aradığınız şey tam da burada! Okey oynamak bir gelenektir, vücudumuzun istediği bir nefes alma sürecidir oyun oynamak, keyifli zaman geçirmek. Fakat bazen öyle zamanlar olur ki tüm terslikler üst üste gelir, otururuz okey masasına karşımıza rakip gelmez, tam geldi diye seviniriz elinde ki taşı beğenmeyip masadan kaçarlar. Anlayacağınız okey oynarken düzgün rakiple karşılaşamazsak stres atmaya girdiğimiz sayfalardan stres olur çıkarız. Bizde tam bu noktada en doğru şeyi yaptık ve sizler için rakipsiz bir oyun ürettik! Bilgisayar ile okey oynamanın en keyifli yanı bekleme derdi yok, rakip kaçtı derdi yok, taş atmıyor derdi yok. Çek at özelliğiyle tam da her şey istediğiniz gibi ilerler.Online okey oynamak her ne kadar daha fazla çekici gelse de gözümüze, sohbetleriyle daha keyifli hale getirmiş olsak da oyunu, vaktinizin kısıtlı olduğu zamanlarda diğer oyuncuları beklemek can sıkıcı olabiliyor.

Bilgisayar ile OkeyBunun için ürettiğimiz bu sistemle sanki karşınızda gerçek oyuncular varmışcasına kıyasıya rekabetle, aynı tadı almanızı sağladık. Oyun zevkine ayırdığınız zamanınızı başkalarını beklemekle heba etmesiniz. Hem de ücretsiz bu keyfi elde edersiniz. Bir tıkla sayfanız açılır masanız kurulur, puanlarınız ayarlanır ve rakipleriniz karşınıza geçtiği an tek bir komutunuzla oyun başlar.
Sadece rakipsiz oyuncular ya da beklemek istemeyenler için değil aynı zaman da okey oynamayı bilmeyen, öğrenip aynı keyfi yaşamak isteyen yeni kullanıcılar için de bulunmaz nimettir. Size okeyi en iyi okey öğretir, oynarken görürsünüz yapmanız gereken hamleleri, yanlış yapsanız da sizden başka bilen olmayacak, bir pratik gibi düşünün, bir deney gibi ve başlayın okeyin keyifli dünyasına adım atmaya. Bir an önce öğrenin ki online oyun dünyamıza hoş geldiniz diyebilelim.

Bilgisayara Karşı Okey Oyna

Sohbet eşliğinde, gerçek kişilerle, gerçek masalarda okeyin gerçek dünyasını tanıyın. Muhabbetsiz okey eksik kalır her zaman. Online okey dünyasında kendinize gerçek ortaklar bulun ve başlayın savaşmaya. Ustalığınızı da kanıtlayabilirsiniz, çırakta olabilirsiniz.

Sizlere bir kahvehane ortamı sağlayamayız belki, ince belli bardakta çay getiremeyiz masanıza ama sanal hayatta okey oynarken size lazım gelecek tüm konforu parmaklarınızı ucuna kadar getirebiliriz, sizi mutlu edecek şeyleri bulabiliriz. Unutmayın hayatın bazı tatları vardır ve online ve ya offline oyun fark etmez, oyun oynamak onların başında gelir.

Etiketler :
Yorumlar
  1. Serap Öztürk dedi ki:

    Uzun süredir okey oynuyorum, İnternet üzerinde okey oynamamın 6 senesine girdi. Uzun süredir oyun oynamanın bana verdiği bir çok artısı oldu, oyunu daha iyi anlamamı ve karşıdaki kişileri iyi taşlama yapabiliyorum artık. Bu kazanımlar bana bazen dezavantaj olarak geri dönüyor, Okey masasında oyunda yendiğim çok kişi masadan kaçıyor buda benim hevesimi kaçırıyordu. Hazırladığınız bilgisayar ile okey oynama sistemi çok beğendim canım sıkıldıkça bilgisayara karşı oynuyorum

  2. PARS dedi ki:

    Türk toplumunca benımsenen ve sevılen okey oyunu inernetin ülkemızde yayqınlaşmasıyla artık her an oynanmaya başlamıştır.Okey oynarken bir birini görmeden eglenmek ve sıkı dostluklar kurula bilmektedir.gunumuz şartlarındakı en buyuk ınsanın duşmanı olan stresı okey oynarken atabılmektedırler.Bize bu imkanı saqlayan OKEYBİZ ailesine ve HyPeRs e tşk ederiz.|-PARS-|

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.