Oyun Kuralları
Oyun Kuralları
Sitene okey ekle
Sitene Okey Ekle

Telefondan Okey Oyna

Telefondan Okey Oynaİnternet kullanımı ülkemizde son 15 yıldır hızla artmaktadır. Bundan 10 yıl önceye kadar sokağımızda veya mahallemizde İnternet’in ilk geldiği zamanları düşünün, Sadece bir veya 2 komşumuzda bulunan İnternet artık her evde bir nevi zorunlu hale geldi.
Net kullanımı haliyle tüm evlere girdikçe, Kullanıcılar daha teknolojik ve daha akılcı davranmaya başladı. Örneğin; İnternet üzerinden siparişler, İnternet üzerinden Fatura, Bilet, Banka işlemleri ve benzeri tüm işlemlerini artık İnternet üzerinden yapmaya başladı. Hal böyleyken Türkiye insanının vazgeçilmez oyunları da artık sanal ortamda yavaş yavaş açılmaya başladı. İnternet kullanımını ilk olarak evlerimizde bulunan masaüstü bilgisayarlar, daha sonrasında tabletler ile kullanmaya başladık. İnternet’in hayatımıza girmesi ile sevdiğimiz oyunlarda sanal ortama taşındı, Örneğin yaz veya kış üşenmeden gittiğimiz kahvehaneler artık ayağımıza kadar geldi. Bugün istediğimiz zaman ister arkadaşlarımızı toplayarak okey oyunu kurabilir veya tanımadığımız kişilerle arkadaş ortamında okey oyunu oynayabiliyoruz.
Akıllı telefonlar çıkmasıyla İnternet bulunduğumuz her ortamda yanı başımızda bulunmaktadır. Telefon kullanıcıları artık telefonların konuşma özelliklerinden çok ne kadar teknolojik olduğuna bakıyor. Bunun başlıca nedeni bilgisayarımızda yaptığımız tüm işlem ve çalışmalarımızı telefonlarımızdan yapma istediğidir. İnternet kullanıcıları bilgisayardan uzaklaştığında sanal ortamdan kopmak istemiyor, bu sebepten dolayı artık bilgisayar kullanımı eskisi kadar albenisi yok. Örnek verecek olursak, genç kardeşlerimiz karne aldığında meşhur hediye olarak alınan bilgisayar artık albenisi kaybetmiş yerini telefon hediyelerine bırakmıştır.
Telefonda Okey Oynamak istiyorumCep telefonları ülkemizde satış rekorlarını kırdığı aşikardır. Haliyle Cep telefonundan okey oynamak isteyenler her geçen gün bir o kadar fazlalaşıyor. Geliştirilen yeni sistemlerle birlikte isterseniz sitemiz üzerinden veya mobil telefon uygulamalarımızdan okey oynayabileceksiniz. Telefonda okey nasıl oynanır demeyin, geliştirdiğimiz sistem sayesinde, basit ve kolaylaştırdığımız okey uygulaması, anlatım seçeneği sayesinde size okeyi öğretecek. Şuanda kullandığımız sistem bilgisayar üzerine kodlama yapıldığı için maalesef telefondan girişi desteklememektedir. Son 2 yıldır üzerinde çalışmalar yaptığımız sistemler yakında beğeninize sunulacak ve bu sistem sayesinde ister bilgisayar üzerinden, isterseniz mobil okey oyna bu sadece sizin o an kullandığınız teknolojik cihaza kalacak.
Sitemiz açıldığından bu yana tüm özelliklerini kullanıcılarına ücretsiz sunmuş ve bu yeni özellikleri de ücretsiz olarak sunacağının garantisini vermektedir. Mobil olarak telefondan okey oynamak için uygulamayı indirmek sizin için daha kolay olacaktır. Bunun başlıca nedenleri, sistem üzerinde geliştirilen özellikler, duyurular, turnuvalar, hediyeler telefonlarınıza ücretsiz olarak mesaj şeklinde gelecektir. Bu sebep ile tüm yeniliklerden haberdar olacak telefonda okey oynama keyfini doyasıya yaşayacaksınız. Yakın zamanda hayatımıza girecek bu uygulama sayesinde artık İnternet’in olduğu her yerde telefonunuz üzerinden okey oynayabilecek, okey odalarımız ve arkadaşlarınızdan uzak kalmayacaksınız. Telefonun olduğu her yerde Biz, OkeyBiz!

Etiketler :
Yorumlar
 1. Esin dedi ki:

  Neden cepten giremiyorum sayın hysper bu arada ben warning

  1. [--MrLucky dedi ki:

   Daha açılmamış warning çok yakında yazıyor yukarda.

 2. Melek dedi ki:

  Merhabalar;
  Daha önce okey oyunlarını başka bir sitede oynuyordum, güzel ortamımız vardı sitenin kapanmasından dolayı tüm arkadaş ortamımız dağıldı. Bir gün tesadüfen telefonumdan mobil olarak okey oynamak istedim. Sitenize giriş biraz zor olsa da sonuç bugün ilk günüm olmasına rağmen 4 saat zaman geçirdim. Eski günlerimi anımsattı çok güzel ortamınız var umarım bu şekilde devam eder. Teşekkürler sayın yöneticiler.

 3. Yurekli dedi ki:

  Melek Hanım Daha önce oynadığınız adre shangisi di bende bi yerde oynuyodum kapandı

 4. eylül34 dedi ki:

  merhaba azad isimli nik masama hakaraet etti bende pacelden hakaret ettim diye banlandım lütfen kaldırın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.