Oyun Kuralları
Oyun Kuralları
Sitene okey ekle
Sitene Okey Ekle

Okey Flood Programı

Flood-Programı İndirOkey sitelerinde belkide en çok kullanılan programlar arasında flood programı gelir. Facebook, Mynet, Okey plus, OkeyBiz gibi büyük okey sitelerinde üyelerin genel (lobi) diye tabir edilen konuşma alanlarında flot atmak veya radyodan çalınan müziklere eşlik etmek ister. Daha önceleri bir çok program rahatlıkla floot atmak için kullanılıyordu, Sistemimizde yapılan güncellemeler sonrasında özel yazılan floot programı ile kolaylıkla floot atabileceksiniz.
Her şeyde olduğu gibi iyi ve kötülük adına kullanabilecek program. Bazı kendini bilmez insanlarında ellerinde bulunduğu bu program sayesinde insanları hızlı yazı yazarak rahatsız etmekte ve ayrıca küfürlü floodlar atarak saldırı yapmaktadır. Bizler okeybiz olarak bunlara tamamen karşıyız. Bizler diğer sitelerden farklıyız, Farkımız üyelerimiz bile İnternet üzerinde her şeyden haberdar olması ve bunları bilip doğru şekilde kullanmasıdır. OkeyBiz olarak üyelerimizin yararına olacak her şeyi onlarla paylaşarak onlarında güzel zaman geçirmesini arzuluyoruz. Belkide bu iyi niyetimizi su istimal edecek olanlar çıkacak, buradan bu programıda onlarda indiricek ama şunu burda birkez daha demeliyimki küfür, argo ve benzeri işlerde kullanırsanız hakkım helal değildir bilesiniz. Amacımız her şeyi bilip öğrenmeniz.

Flood ProgramiHiç bir Okey sitesi flood programını üyeleri ile paylaşmaz çünkü; Sebepleri bellidir, paylaştığınız floot programlarını indiren site düzenini bozan kişiler elle yazdığı küfürü rahatlıkla program ile hemen yazabilecek olması bizleri korkutmuyor, önemli olan ve bizim içinde doğru olan tüm güvenliğini alarak üyelerine doğru ve eğlenebileceği programı paylaşmak. OkeyBiz Üyeleri mutluysa bizlerde mutluyuz demektir. Üst kısımda flood programı indir resmini tıkladıktan sonra programı alt kısma inmiş olacaktır. Rar dosyasını açmak için bilgisayarınızda mutlaka winrar programı olması gerekir. Flood progamı açtıktan sonra içinde OkeyBiz.exe çıkacak, üstüne 2 kez tıklayarak programı açmalısınız. Flootu açtığınızda karşınıza bu programı çalıştır seçeneğini tıklayarak resimdeki bölüm açılacaktır.

Okey Flood Atma ProgramiProgram ilk açıldığında içinde hiç bir yazı ve floot içeriyi bulunmaz. Siz burada kendinize özel flootlar oluşturmalısınız. Flood programına yazı eklemek için size sol kısımda resimde nasıl eklendiğini göstereceğiz. Sol kısımda + işareti bulunmakta burada Special Character seçeneğini tıklayarak sol kısımda bulunan bir tanesini seçebilirsiniz. Her hangi bir bölümü seçtikten sonra alt kısıma ufak bir boş alan çıkacaktır. Çıkan boş kısıma yazmak istediğiniz yazıyı yazacaksınız.

Flot Atma Programı Sizlere anlattığımız bölümleri sırasıyla yaptığınızda karşınıza böyle bir bölüm çıkacaktır. Burada size şu soruyu sormakta, Örnek olarak yazdığınız yazıyı hangi kısa yola almak istiyorsunuz. Şöyle düşünmelisiniz, bir floot yazısı eklediniz ve bunu f3 kısa yoluna aldığınızda f3 basarak otomatik flood yazısını gönderebileceksiniz. Burada istediğiniz kısa yola alabilirsiniz ben size örnek olarak f3 olarak belirledim. Kısa yola nasıl alırım? diye düşünüyorsunuz büyük ihtimal şuan. Bu kısım çıktığında yapmanız gereken sadece kısa yol olarak düşündüğünüz f3 basmanız yeterlidir. None yazan yer otomatik f3 olarak yazacaktır.
Okey Floot ProgramiResimde Sizlere gösterdiğimiz gibi sol alt kısımda ufak boş alan bulunmaktadır, bizler buraya örnek olarak OkeyBiz.com Hoşgeldiniz, İyi Eğlenceler dileriz. yazdık sizde kendinize göre yazınızı oraya yazacaksınız. Üst kısımda Shortcut kısmında az önce ayarladığımız f3 kısa yolunda orada belirtmiştir gördüğünüz gibi. Hazırladığınız yazıyı bu bölüme yazdıktan sonra tamam kısmına basarak programı sağ alt kısma gittiğini göreceksiniz. Program Masa üstünde görünmez sağ alt araçlar kısmında görünmektedir.

Flood Nasil AtilirSizlere örnek olarak hazırladığımız Flood atma programı resimli anlatım sonuna doğru geldik. Son olarak programı deneme aşamasına geldik. Sizlere gösterdiğimiz tüm bölümleri bizlerde eksiksiz olarak yaptık ve okey masasında flotumuzu deneyerek sizlere gösterdik. Sizlerde anlattıklarımızı eksiksiz yapmanız halinde rahatlıkla floot programını kurabilirsiniz. okey oyna

Yorumlar
 1. Murat Maloğlu dedi ki:

  OkeyBiz gün geçtikçe büyümesini hayranlıkla izliyorum. Güzel paylaşımlar yapıyorlar. Facebook, Mynet, Okey plus, gibi büyük okey sitelerin yanında artık OkeyBiz.com’da anılması hak eden bir sitedir.Sistemi diğer okey sitelerinden farklı ve ayrıca kendilerine özel özellikler ekleyerek daha tutulur ve oynanır hale getirmeleri oldukça başarılı olmuş, OkeyBiz çalışanlarını üyelerine verdiği önemden dolayı kutluyorum.

 2. Mehmet Çolak dedi ki:

  Onlarca site ve forumda araştırdım bir çok yerden floot programı indirdim, fakat çoğu çalışmadı ve virüslü çıktı. Son olarak burada indirdim ve alt kısımdan resimli anlatımınıza bakarak flot programını kurdum. Muhteşem her yerde çalışıyor ve süper hızlı flot atıyor. İndirmek isteyenler için flot atma programı çok güzel ve güvenerek kullanabilirsiniz, Ellerinize sağlık.

 3. Sergen Kuloglu dedi ki:

  Merhaba bende indirdim çok iyi çalıştı, ilk floodumu sitenizde denedim gayet güzel çalışıyor. Ayrıca floot şekilleri nasıl yapılıyor bu konuda bizlere yardımcı olur musunuz.

 4. idris celebi dedi ki:

  flot programını bir türlü kullanamadım, neden açılmıyor bu okey flot

 5. Galip Yördem dedi ki:

  Merhaba; Okeybiz Yönetimi Bu Uygulama Çok Güzel Olmuş Ben Mesala Hızlı Yazı Yazaman Bu Flood Programı Süper olmuş.Öbür Yerlerde Aradım Forum Sitelerinde Aradım Bunun Gibi Flood Programı Bulamadım Ellerinize Sağlık Size Çok Teşekkür Ediyorum Böle Bir Kolaylık Sundunuz İçin Bizlere Başarılarınızı Diliyorum.

 6. Harika Biz dedi ki:

  Benimde sitem var okeybiz ile çalışmak istiyorum. Okeybiz gibi büyük site olmasada size ve üyelerinize layık olacak bir site olduğunu düşünüyorum. Siteniz kaliteli bir çok okey sitesi ile yarışıyor. İnsanlar mynet, okeyplus sitelerini bildiği halde sizlerin yanındaysa ve yüzlerce üyeniz varsa, SİZ BU İŞİ BİLİYORSUNUZ DEMEK..

 7. qül akın dedi ki:

  okeybizde yapılan bütün uygulamalar ve çalışmalar sitemize gelen kişilerin daha eglenceli daha mutlu ve daha rahat eglenebilmeleri amacıyladır flot prgramıda onlardan biridir insanlar en ufak şeyden mutlu olabiliyor bazen yazılarının güzel ve hoş durması ve insanlar tarafında farklı görünmeside bunlardan biridir flot prgoramı farklı amaçla kullanılmamalıdır yukarda anlatıldıgı gibi kurulumu çok basit olup kullanımıda öyledir gün geçtikçe yeni programlar çıkartan okeybiz yönetiminede ayrıca teşekkürler.

 8. Hayat dedi ki:

  Merhaba Okeybiz hergün kendini yenileyen hergün biraz daha büyüyen bir site. Patronun ilkeli prensipli olusu, oplarin birbirlerine saygisi tam bi aile gibi, insanlar kücücük seylerle mutluda olur hüzünlenirde radyo yayini sirasinda bütün salon tek yürek olur adeta hep beraber hüzünlenir hep beraber oynanir. oynamak demisken iste burda yine harika bi yenilik flood programii harika bi sey sekiller yollamak yada arkadaslarimizi hos geldin etmek icin süper yapanin uygulayanin emegine yüregine saglikkk. Basarilarin devam etmesi dilegiyle Keybiz ailesii yenilikleri takip edip bekliyoruz….

 9. Serdar dedi ki:

  Merhaba Okeybiz , yazılar çıkıyor ama şekiller radyolarda çıkmıyor. Nedeni ne olabilir windows 10 kullanıyorum örneğin Türk Bayrağı resmi yerine **** lar çıkıyor

 10. TiMuÇiN dedi ki:

  Okeybiz Gün Geçtikçe Büyüyor Ve Sitemize Gelenler İçin Elinden Gelen Yardımı Yapıyor Burada Büyük Bir Aileyiz Teşekkürler OKEYBİZ.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.