Oyun Kuralları
Oyun Kuralları
Sitene okey ekle
Sitene Okey Ekle

Okey Sitesi

Bedava Okey Sitesi

İnternet dünyasın da sürekli takılan ve İnternet’in size sunduğu fırsatlardan faydalanan birisi misiniz ? Velev ki bu yazıyı okuyorsunuz demek tam tariflere uygun olan şahıssınız.İnternet’in sonsuz deryası içinde kaybolmuş , uçsuz bucaksız sınırları olmayan bir sistemin çoktan parçası olmuşsunuz.Bunun sizlere bel ki ufak tefek eksileri olabilir ama artıları ile mukayese edildiği zaman eksilerinin lafı dahi edilemez. Çünkü İnternet’in biz kullanıcılarına kattıklarının sonu yoktur.Uçsuz bucaksız bir dünya da sürekli kazanım elde etmek istiyorsanız bu dünya da olmanız yeterli. Sürekli olarak sizlere yenilikler sunan ve fırsatları yaratan bir dünyanın kapıları çoktan sizler için aralanmış bulunmaktadır. Senelerdir bir İnternet kullanıcısı olarak bu ortamdan öğrendiklerimi , paylaşım ve kazanımlarımı bir üniversite diplomasının üzerin de tutan biriyim.  Sakın ola yanlış anlaşılmasın üniversite okuyamamış bir insanın , üniversite diplomasını aşağılaması değil anlatmak istediğim. Çünkü çok iyi bir üniversiteyi yüksek puanla kazanmış ve derece ile bitirmiş bir insanım.Yüksek öğrenimim ve İnternet Dünyasında ki öğrendiklerimi mukayese ettiğim zaman belki de çok acı bir tablo ile karşı karşıya kalıyorum. Çünkü İnternet’te öğrendiklerim ve kazandıklarım maalesef ki Üniversite hayatında kazandıklarımın çok ötesinde.Şuan sınırsız bilgi ile karşı karşıyayım.Bazen İnternet’te ki bilgi potansiyeli karşısında yenik düştüğümü ve bu bilgiyi yeterince hayatıma yansıtamadığımı düşünüyorum. Bu her ne kadar benim eksikliğim olmasa da beni yenik bırakıyor. Bilgiye aç ruhum İnternet’ten gelen sürekli bilgi karşısında yenik düşüyor. Sürekli en son çıkan şeyleri takip etmek ve kendimi yenilemek hastalık halini almış durumda.Sonra zamanla bir bakıyorsunuz ki robotlaşmışsınız. Kendinizi sadece bilgi almaya programlayan ve her tür eğlenceden uzak duran biri haline gelmişsiniz.
Okey Oynama Sitesiİşte tam bu nokta da insan bir bocalama yaşıyor. Çünkü bu kadar çok bilgi beyni yorduğu için yeni bilgilere beyniniz de yer açılmıyor.  Böyle durumlar için kendinize kafanızı dinlendire bileceğiniz ve sistemin sürekli olarak bilgi kazanımı olmadığını düşündürecek , eğlenceli bazı uğraşılar bulmanızı tavsiye ederim. Bu noktaya geldikten sonra acil olarak kendinize günün belli saatlerinde eğlenebileceğiniz yeni uğraşılar bulmak zorundasınız. Yoksa önce ruhumun , sonra da beyniniz bu kadar yüklenmenin sonun da iflas eder. Artık tek bir bilgiyi dahi alamayacak noktaya gelirsiniz. Ben tam bu noktaya geldiğimi fark ettiğimde kendime yeni bir uğraşı arayışı içerisine girdim.  Nasıl bir sistemin için de olursam eğlenirim ve kafamı dağıtırım diye nette sörf yapmaya başladım. Bir çok oyun sitesi ve arkadaşlık sitelerini gezdim ama bir türlü tam olarak istediğim şeyi bulamıyordum. Buda beni daha fazla yormaktaydı. Taki arkadaşımın önerisi ile girdiğim Okey Sitesine kadar.
Daha önce hiç bir Okey Oynama Sitesine girmemiştim ama reel yaşamdan bildiğim okey oyunundan çok keyif alan biriydim. İnternet üzerinden bunu becere bilir miyim vs derken bir baktım kendimi Okey Sitesin de okey oynayan bir kullanıcı olarak buldum .İlk başlarda Okey sitesin de okey oynamak beni biraz zorladı. Kuralları ve sistemi bilemediğim için bir bocama dönemim oldu.Fakat bu bocalama oldukça kısa sürdü. Bir baktım kısa bir süre sonra bende okey sitesinin bir parçası olmuşum.
Okey sitesin den tanıdığım ve arkadaş olduğum pek çok insan oldu.Bizlerin ortak noktası İnternet üzerinden eğlenmek istediğimiz zamanlar da aynı şeyleri yapmaktan aldığımız keyif.Bu ortak paylaşım paydası bizi bir araya getirdi ve okey sitesin de buluşmamızı sağladı.Böylece İnternet’te yorulduğum ve kafamı dinlendirmek istediğim anda kapısını çaldığım ve 1- 2 saat takıldığım bir okey sitesine sahip oldum. Sizlere de tavsiyem İnternet’te her zaman kendinizi yor mamanız. Arada eğlenmek için de kendinize olanaklar yaratmanız.  Kendinize özel siteniz veya kişisel blog siteniz varsa Okey sitesi kurmak istiyorum diyorsanız sitene okey ekle sayfasından kendinize okey sitesi ücretsiz kurabilirsiniz.

Etiketler :
Yorumlar
 1. Burak yigit dedi ki:

  İnternette canım sıkıldığında sürekli sohbet sitelerine girer yeni kişilerle tanışırdım. Son zamanlarda sohbet siteleri çok bozuldu ve bende yeni yerler bakıyordum. Facebook üzerinden tesadüfen okey sitenizi buldum, ortam ve üyeleriniz çok sıcak hem sohbet edebiliyorum hemde okey oynayabiliyorum. Djleriniz çok iyi başarılarınızın devamını dilerim……

 2. Esranur dedi ki:

  Merhaba öncelikle bizler için böyle güzel bir ortam hazırladığınız için sizleri tebrik ediyorum. ben okey oynamayı bilmiyordum fakat oynamak istiyordum aile ortamında okey çok oynanırdı bizde bilmediğim için oynayamazdım. siteniz sayesinde hem okey oynamayı öğrendim hemde hoş güzel vakit geçiriyorum. gerçekten güzel arkadaşlıklar iyi dj ler sayesindede siteden kopamıyorum. sanal ortamdaki diğer sitelere göre okeybiz ortamı çok güzel . okey öğrenmek için girdim amaaaa müdavimi oldum sitenin.:)

 3. Aylin dedi ki:

  Mrb ben aylin oglumun fcesinden msj atiyorum 6 sene den fazla oldu okey bize takildim arkadas ortamimiz olsun dostlarmiz olsun sanki aile gibiydik orda eglenceli bi yerdi 2 senedir giremiyorunm okey bizede 101 ler gbi mobille girmeye bi çözüm bulurlarsa cok guzel olur

 4. Aylin dedi ki:

  Mrb ben aylin oglumun facesinddn yaziyorum 6 senem gecti okey bizde cok neşeli eglenceli arkadslik dostluk hep orda gördüm ben cok guzel günlerdi 2 senedir giremiyorum 101 ler gbi okey bizde mobille girile bilseydi iyi olurdu insallah bigun belki oda olur

  1. okeybiz dedi ki:

   Selam aylin hanım. internet explorer üzerinden giriş yapınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.