Oyun Kuralları
Oyun Kuralları
Sitene okey ekle
Sitene Okey Ekle

Java Güvenlik Sorunu Çözümü

Application Blocked by java security Merhabalar Değerli OkeyBiz Kullanıcıları.
Bugün sitemize girdiğinizde JAVA sorunu ile karşı karşıya kaldınız.. Okey Java sistemi her geçen günü kendini yenileyerek daha güvenilir hale geliyor.. Bugün yaşadığınız sorun aslında Java’nın daha güvenilir olması için yaptığı güncellemedir. Java güncellemesi ile birlikte karşınıza çıkacak güvenlik uyarısı ile Java sizi engelliyor.. Aslında bir nevi sizin güvenliğiniz için çalışma yapılıyor.
Bugün resimdeki verdiğim örnekte Application Blocked by java security uyarı geldiğinde Java güncellene kadar Bizim hazırladığımız eski Java sürümünü yükleyerek girebilirsiniz.

Eski Java Sürümü İndirmeSizlere verdiğimiz linkteki Javayı indirmeden önde  Sol köşedeki BAŞLAT MENÜSÜNE gelerek DENETİM MASASINDAN PROGRAM EKLE KALDIR seçeneğine gelerek  bilgisayarınızdaki tüm Javayı silmeniz gerekir. Javaları silerek Bilgisayarınızı kapatıp açtıktan sonra, buradan eski java sürümünü indirerek sitemize giriş yapabilirsiniz.
Not: Unutmayın’ki Java güncellemesi 24 saat 38 saat arasında tamamlanmaktadır. Yeni Java güncellene kadar, Eski java sürümünü kullanarak sitemize giriş yapabilirsiniz. Java güncellendikten sonra tekrardan en güncel Javayı Java.com‘dan indirerek en güvenilir Java ile giriş yapacaksınız. okey oyna

 

ESKİ JAVAYI İNDİRMEDEN ÖNCE MUTLAKA ESKİ JAVAYI SİLMELİSİNİZ. ESKİ JAVA SÜRÜMÜNÜ                                                                               İNDİRMEK İÇİN RESMİ TIKLAYIN

Eski Java Sürümü Java 6 indir

Etiketler :
Yorumlar
 1. idris çelebi dedi ki:

  Bir çok kez denedim, fakat javayı açamıyorum, yardımcı olurmusunuz.

 2. mebruke dedi ki:

  bende bir çok kere silip tekrar yaptım fakat olmuyor yardımcı olsanız .

 3. ilayda dedi ki:

  Uzun süredir okey salonlarına giremiyorum. Okeye girmeyi denediğimde scurity uyarı veriyor ve daha sonrasında java kapanıyordu. Yaklaşık 1 aydır kaçkez javayı sildim yeniden yükledim olmadı.. Anlattığınız tüm uygulamaları sırasıyla yaptım, 1 aydır giremediğim salonuma en sonunda girdim.. Sevdiğim özlediğim arkadaşlarıma sonunda kavuştumm. Emeği geçen tüm arkadaşlara çooook teşekkür ederim.

 4. karanfiL dedi ki:

  Dediklerınızın hepsını denedım olmuyo ..java desteklemedıgını soyluyor ..yardımcı olumusunuz ? Defalarca denedım silip tekrarladım ama sonuc alamıyorumm …yardımmm ltf

  1. okeybiz dedi ki:

   Kullandığınız Google Chrome okey javası uygulamasını açmamaktadır. İnternet Explorer veya Mozilla tarayıcısını kullanın. Ek olarak Google Chrome’den girmek için YARDIM KONULARI yazan yerden nasıl gireceğinizi öğrenebilirsiniz.

 5. serkan berk dedi ki:

  failed to validate certificate the application will not be execudet hatası veriyor oyuna giremiyorum ltf yardımcı olun

  1. mustafa karataşlı dedi ki:

   okey biz sitesine giremiyorum dünden itibaren
   sorun nedir
   yardımcı olurmusunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.