Oyun Kuralları
Oyun Kuralları
Sitene okey ekle
Sitene Okey Ekle

Sam4 Dj Programı

Sam4 dj Programı Full indir Sam2 tanıtımımız sonrasında olumlu tepkiler aldık. Bu güzel mesajlarınızdan dolayı yoğun istek üzerine SAM4 kurulumu ve pack dosyası ile kolay kurulumu sizlere anlatacağız.
Sam4 dj programı bilgisayarınıza indirdikten sonra bu dosyayı açmanız için bilgisayarınızda mutlaka WİNRAR programı olması gerekir.. Winrar programı RAR uzantılı dosyaları açmak için kullanılır. Bu ihtiyaçları karşıladıktan sonra bilgisayarınızda eskiye ait hiç bir sam dosyası olmadığına emin olun. Eskiye ait sam dosyası bilgisayarınızda bulunması halinde indirseniz bile hata ile karşılaşacaksınız. Eski sam dosyalarını sildikten sonra bilgisayarı kapatıp açtıktan sonra buradan sam4 indirmenizi tavsiye ederiz. LÜTFEN ADIMLARI YAVAŞ VE OKUYARAK YAPINIZ.
Sam4 Kurulumu

Şimdi 15 adımda sorunsuz sam4 kurulumunu resimli olarak anlatmaya başlayalım. Birinci resimde sam4 dosyasını bilgisayara indirdik ve daha sonrasında açarak Samc-Fb.exe tıklıyoruz.

 

sam4 broadcaster dj

İkinci adımda karşımıza çıkan görselde bize sam4 kurulumunu yapmak istiyor musunuz, İstiyorsanız eğer ileri tuşuna basınız demektedir.. Bizde NEXT seçeneğine basarak ilerleyeceğiz.

 

sam4 free

Üçüncü seçenekte bize lisanslama yaparak devam etmek için şartları anlatan uzun bir metin çıkıyor. Eminim çoğu benim gibi bunu okumayacak veya çevirmek için uğraşmayacak 🙂 Burada yapmanız gereken I Agree seçeneğini tıklayarak bir sonraki seçeneğe ilerlemek.

 

sam4 kurulumu resimli anlatım

Dördüncü bölüme geldik, Burada yapmamız gereken sadece olduğu gibi sam kurulumuna devam ediyoruz. Tüm seçenekler resimde olduğu gibi işaretli olması gerekir. Tüm seçenekler işaretli olarak NEXT diyerek devam ediyoruz.

sam4 Resimli Kurulum

Beşinci bölümde karşımıza çıkan görselde’de görüldüğü gibi bize bir seçenek sorulmaktadır. Bizim burada yapmamız gereken ve önemli olan Show Readme seçeneğin kesinlikle tıklanmaması gerek. Seçenek boş şekilde FİNİSH diyerek ilk yarıyı bitiriyoruz. 🙂 Ne zormuş demeyin daha ilk yarıdayız, Sizlere birazcık mola süresi verdim.

 

Sam4 crack nasıl yapılır

Kuruluma devam ederek ikinci yarıya başlıyalım. Burada kurulumu yaptık ve şimdi crack dosyası ile full lisans ve full sürümü aktif edeceğiz.
Şimdi yapmamız gereken pack dosyasıyla sam4 dosyasını birleştirerek sürümü full hale getireceğiz. Altıncı görselde sam4.9 broadcaster seçeneğine tıklayarak sam dosyasını açınız.

 

Sam4 Kurulumu Nasıl Yapılır

Yedinci adıma geldiğimizde bilgisayara Program dosyalarına giderek sam dosyasını bulmalıyız. Burada bulduğumuz dosya içerisine yama yaparak devam edeceğiz.

 

Sam4 Resimli Kurmak

Sekizinci bölüme geldiğimizde SpacialAudio dosyasını bularak aç seçeneğine tıklamalısınız. Gösterdiğimiz seçenekleri sırasıyla gelerek bir sonraki adıma geçelim.

 

Sam4 resmi

Dokuzuncu resimde görüldüğü gibi Sam4 dosyasını bulduk. Burada yapmamız gereken SAMBC dosyasını tıklayarak aç yapmalıyız.

 

Sam4 Kurulum Anlatım

Onuncu resimde aç yaptıktan sonra karşımıza bu seçenek gelecektir. Bizim burada yapmamız gereken NEXT diyerek bir sonraki adıma geçmek.

 

Sam4 Görsel

OnBirinci bölüm belkide en dikkat etmeniz gereken yerdir. Burada karşınıza 4 ayrı seçenek çıkacaktır. Sol kısımda bulunan bu seçeneklerden sizin işaretlemeniz gereken Database System seçeneği Firebird olmalıdır.

 

Sam4 resimleri

On ikinci kısıma geldiğimizde 2 farklı seçenek sunmaktadır. Burada bizim için önemli olan, Use default settings seçeneğini tıklayarak NEXT yapınız.

 

Sam4 resimleri

Onüçüncü bölümde tüm kısımlara olduğu gibi birşey yapmadan Next seçeneğini tıklayarak yolumuza devam ediyoruz.. Umarım dikkatli takip ederek hatasız kurmaya devam ediyorsunuzdur.

 

 

Sam4 resimleri

Ondördüncü kısımda size yapılması gereken resimde görüldüğü gibi, Playbaack audio device seçeneği Birincil Ses Sürücüsü olması gerekir. Recordding audio device seçeneği, Birincil Ses Yakalama sürücüsü olmalıdır. Bu seçenekleri yaptıktan sonra Next yapınız.

 

sam4 dj programı kullanımıOh be bitti diyeceğiniz son bölüme geldik..Burada son işlemi yaparak kurulumu bitireceğiz.
Registration seçeneklerinden üst kısımda bulunan I want to try SAM Broadcaster for FREE seçeneğini seçtikten sonra Next diyoruz ve bitiriyoruz.. Son olarak Sam broadcaster 4.9.2 Key Serial girmeden tüm işlemi yapmak bu kadar. 🙂
Umarım faydamız dokunmuştur. Takıdığınız veya öğrenmek istediğiniz başka bir konu varsa yorum yaparak bize yazınız biz oradan sorularınızı cevaplayacağız. İyi veya kötü yorum yapmayı unutmayınız.

Etiketler :
Yorumlar
 1. eSmeRim dedi ki:

  öncelikle meraba…
  böyle güzel bi paylaşımda bulunduğunuz için çok teşekkür ederim uzun süredir yayıncılık yapıyorum sam2 kullanıyordum ama sam4 ses kalitesi daha yüksek olduğu için kurmak istiyordum ama apamamıştım şu an bu paylaşımınız sayesinde çokta kolay bi şekilde sam4 kurdum emeğinize sağlık:))

 2. dj_melis dedi ki:

  Uzun süredir sam2 programı kullanıyorum. SAM4 çıkması ile birlikte kullanmayı çok istedim, çünkü ses kalitesi süper çıkıyordu. Aac plus özelliği ile ses karşıdaki dinleyene net gidiyor.. Kurulumu bilmediğim için yükleyemiyordum, sayenizde bugün yükledim çok teşekkür ederim. Ayrıca resimli anlatım çok güzel emeği geçenlere teşekkürler.

 3. DJ_DAĞLARKIZI dedi ki:

  Merhabalar ben daha önce sam 2 programını kullanıyordum. sam4programıyla karşılaşana kadar şuanda sam4 kullanıyorum ve çok memnunum üstelik kurulumu çok da zor değil. Biraz inceledikten sonra kurulumunu gerçekleştirebiliyorsunuz. hem ses kalitesi açısından da gayet kaliteli. Bundan dolayı bütün dj arkadaşlara sam4 kullanmayı tavsiye ediyorum. kullandıkça ne kadar kaliteli bir yayın olduğunu göreceklerdir.

 4. CaPRiSs dedi ki:

  Öncelikle Merhabalar. Çok Güzel Bir Paylaşımda Bulunmuşunuzz Teşekkür ederiz.Bende Sam2 Programı Kullanıyordum Anonslarda Ve Müzik sesinde Baya Sorun Yasıyordum.Ne Zamanki Sam 4 Programını Yükledim.Bu sorunlardan kurtuldum.Sam4 Programı Sam 2 ye Göre Daha Kapsamlı Daha Detaycı ve Daha Kaliteli Programdır.Kısacası Extra işe Yarar Ayarlar Yapabilme imkanı Sağlar . Sam4 Programından ACC+ plus yayınlarınız Daha Kaliteli bir Şekilde Dinleyiciye ulaşır ve Daha Kaliteli bir Kayit Altina alır Yayınlarınızı…

 5. lawinya dedi ki:

  Selam iyi hoş yama yapınca çalışmayı durduruyor neyi yanlış yapıyorum ki program dosyası x86 nerde hem

 6. DjEmeL dedi ki:

  öncelikle slm olsun tüm arkadaşlara öncelikle çok güzel anlatım. Web radyo yayıncılığına meraklıysanız kaçırılmaması gereken bir program bence Radyo yayını yapmak isteyenler için özel bir program Sam 4 Broadcaster
  ile internet üzerinden yayın yapabilmenize imkan sağlıyor,çalma listesi efekt arşivleri gibi bir çok özellik içeriyor
  kısaca eğer sizde radyo meraklısıysanız deneyin derim. sam4 yayın yapabilmek adina tabiki radyo hostingin(ip,port) şifreleri adresine sahip olmanız gerekmektedir sam4 programı sam2 programına göre daha kapsamlı daha detaycı bir programdır. sam4 programında yayına giden seslerinizle daha çok oynama düzeltme yapma ımkanına sahip oluyorsunuz sam2 radyo programına göre daha güçlü ve daha kaliteli yayın kalitesi ile bence şu günlerde bir çok yyaıncı arkadaşın tercih noktası oldu. Sam4 programında şık görünüm ve bir çok özellikler ile Sam2’den vazgeçmenizi sağlayacak. ve kullanımıda çok kolay ve rahat ben 5 yıldır sam 4 kullanıyorum kendim kurup ayarlarınıda kendim yapıyorum ve memnunum sizlerede tavsiye ederim

 7. SaHRa dedi ki:

  merhaba arkadaşlar sam 4 ses kalitesi bakımından çok daha güzel sam ikiden çok üstün özelliklere sahip ve ben sam 4 ü uzun zamandan beri kullanıyorum çok memnunum sam 4 programını geliştiren ve web radyolarında yayın yapan herkese tavsiye ederim efektleri olsun ses kalitesi olsun harika yayın kalitesi sunmak için 1 e 1 keyifli yayınlar kullanan ve kullanmak isteyen herekese ..

  1. bahattin şöförtakımcı dedi ki:

   sahra meraba kardeşim bir ricam olsa sizden benim oğlumun 2 tane net radyosu var onun adına bizler yaşatmak için çalıyoz fakat o prgmı yüklemeyi beceremedik bir yardım etsen bize kurarmısın kardeşim saygılar

  2. FiyaKaLı dedi ki:

   SaHRa

 8. bahattin şöförtakımcı dedi ki:

  kardeşlerim meraba bir derdimiz var yardımcı olursanız seviniriz benim yegenim 6 ay önce şehit oldu onun 2 tane net radyosu var bize kaldı onun anısına devamlı şarkılar koyarak çalıyoz fakat o prgam bozuldu çalmıyo komşumuza rica ettik o ilgileniyo he sam 4 müş galba parası neyseverem de bir kurulsun şu prgram şimdi alt komsu çocuğu yanımda yzdı size bir el atarsanız seviniriz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.