Oyun Kuralları
Oyun Kuralları
Sitene okey ekle
Sitene Okey Ekle

Skype Oturum Açılmıyor? İşte Çözümü

Skype Açılmıyor İşte Çözüm

Ülkemizde mesajlaşma uygulaması olarak en çok kullanılan uygulamalardan birisi Skype‘dir. Bugün skype oturumu açmak isteyen yüz binlerce kişi oturum açamama sorunu ile karşılaştılar. 21 Eylül Pazartesi günü itibarı ile Skype uygulamasını kullanan binlerce kişi bu sorundan dolayı mağduriyetlere neden oldu.

Kullanıcılar skype’ın açılmaması üzerinde Skype neden açılmıyor, skype kapatıldı mı, skype çöktü mü,skype nasıl açılır skype ne zaman açılacak sorularının cevaplarını merak ediyorlar.

SKYPE NEDEN AÇILMIYOR?

Kurumsal ve kişisel kullanım olarak ülkemizde yüz binlerce kişi tarafından kullanılan bu uygulama için şimdiden  binlerce kişi ne zaman düzelecek ne zaman açılacak gibi soruları şimdiden sormaya başladı. Tüm bu karışıklık ve aksamalara rağmen skype yöneticilerinden bir açıklama hale gelmiş değil.

İnternet ortamından dolaşan dedikodulara göre, skype’ın kullanılamama sebebinin, Microsoft’un Skype’a yaptığı yenileme ve sunucu çalışmaları olduğu düşünülüyor. Bu çalışmaların istenilen başarıya ulaşılmadığı için büyük sorun ile karşı karşıya kalındığı söylenmektedir.

Skype oturum açılmıyorsa, işte Skype nasıl açılır yöntem ve çözümleri
Skype Oturum açılmıyor

Tüm işlemleri yaptığınız halde açılmıyorsa, size en net ve kesim çözüm olarak Skype Web veya Hotmail Hesabı üzerinden giriş yapmanızı tavsiye ediyoruz. Burada giriş yapmak çok basittir. Unutmayın Skype web sorunsuz çalışması için İnternet Explorer veya Mozilla Firefox tarayıcılarını kullanmanız gerekmektedir. Alt kısımda verdiğimiz linki kopyalayıp tarayıcınıza yapıştırın.

Web Skype Giriş Adresi:  https://web.skype.com/tr/

Etiketler :
Yorumlar
  1. SuSKuN dedi ki:

    Ya bu skype ne oluyor anlamıyorum. 2 günde bir donuyor oturum açamıyorum çok sinir bozucu bir durum, gecende hiç kimse açamıyordu skype artık eskisi gibi ilgilenmiyor galiba.. Her neyse size bu konu için çok teşekkür ederim. Tüm gün oturum açamadım kafayı yedim ya sonunda sizin gösterdiğiniz gibi web skype açtım. iyi çalışmalar.

  2. Meltem dedi ki:

    Selam değerli site yöneticileri uzun süredir skype kullanıcısıyım bir süredir sorunsuz girdiğim skype giriş yapamıyorum. Aslında skype uygulamasında açabiliyorum fakat web skypede açılmıyor. Bunun için ne yapmam gerekiyor yardımınızı bekliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.