Oyun Kuralları
Oyun Kuralları
Sitene okey ekle
Sitene Okey Ekle

Ücretsiz Okey

Kahvehanede OkeySabah’ın ilk ışıklarıyla İnternet’in kapılarını araladık.Günaydın sanal dünyam.İnsanın ikinci evi olan ve bazen reelden daha çok zaman geçirdiğimiz bir dünyaya sahibiz.Gerek android işletimli telefonlar olsun , gerek tablet bilgisayarlar olsun ; her tür kolaylığı biz kullanıcılarına sunarak , İnternet’e rahatlıkla girme fırsatını biz kullanıcılarına sağlamaktadır.Durum böyle olunca da uykudan gözümüzü açar açmaz ilk yaptığımız şey Whatsapp dan gece siz yokken atılan mesajları okumak olur.Daha yataktan kalkmadan , gözlerinizden uyku akarken güne İnternet mesajları ile günaydın dersiniz.
Sonrası mı ? Sosyal paylaşım ağlarına kahvaltıya kadar girip , günaydın mesajını yayınlamak olur.Bu öyle bir dünya ki sanalla – reeli birbirine harmanlamış durumda. Neredeyse attığımız her adımı İnternet’te Twitter hesabından yayınlarız.Buda yetmez Facebook hesabımızdan da yayınlarız.Sonrasında kahvaltı yapılır ve masa başında çayımızı yudumlarken tablet bilgisayarımızı masanın üzerine bırakırız.Yavaş yavaş haber sitelerini açıp , Dünya da ve Türkiye de neler olup bitiyor onu takip ederiz.Bu günün ilk ışıkları ile İnternet dünyasına attığımız adımdır.Günün devamında hatta yatana kadar sürecek bir birlikteliğin ilk adımlardır.İşte bu kadar çok hayatımızın merkezine oturmuş bir sistemin içinde bulunmaktayız.Çoğu zaman kendimizi ihmal edebiliriz.

Ücretsiz Okey OynaKuaföre bakıma gitmek için aldığımız randevuyu iptal edebiliriz , dişçi randevumuzu iptal edebiliriz bunun gibi pek çok şeyi erteleyebiliriz.Lakin İnternet’te olan yakınlığımızı bir gün bile atlamadan devam ettiririz.İnternet bağımlısı olan bir kişinin değil 1 gün , bir kaç saat İnternet’e girmemesi ne demektir tahmin bile edemezsiniz.İnsan kendini yaptığı işe veremez , sürekli olarak İnternet’e girme arzusu duyar.Bu yoğunluk içinde İnternet’e giremediği o bir kaç saat kişi için tam bir işkence olacaktır.Bu ve bunun gibi pek çok neden insanlar da İnternet’i hastalık ve bağımlılık haline dönüştürür. Bu bağımlılık bazen kötü niyetli insanların sizlerden faydalanması için de çok kolay açık hedef haline getirir sizi.Nasıl mı ? diye sorarsanız dilimin döndüğünce anlatmaya çalışacağım. İnternet’te sadece hazır bilgiye ulaşamazsınız , aynı zamanda İnternet üzerinden eğlence ortamlarına girersiniz.Farklı arkadaşlık sitelerin de yer alırsınız. Tabi böyle olunca da tanımadığınız bir sürü insanla karşılaşır ve bir şekilde ya reel yada sanal dostluklar kurarsınız.Her ne kadar bu şekilde kurulan dostlukların risklerini bilsek de bulunduğumuz ortamın gereğiymiş gibi kendimizi bu durumdan alı koyamayız.Kendi başıma gelen küçük bir olayı sizlerle paylaşmak istiyorum.

Kahvede OkeyBen İnternet’i sadece iş yapmak veya bilgi almak için kullanan biri değilim.Gerek eğlenme , gerekse alış-veriş işlerimi internet üzerinden halleden bir insanım.Bu işleri ve eğlence olayı İnternet’e ilk başladığım zamanlar yaparken bilinçsiz tüketici gibiydim.Ortamı ve insanları tanımıyor her gördüğüm siteden alış veriş yapıyordum. Özellikle okey oynamayı çok seven biri olarak okey sitelerini geziyordum.Bilinçsizce okey sitelerin de paralar harcıyordum.Oysa Ücretsiz Okey siteleri de varmış.Bu konuda yeni ve bilinç den yoksun olduğum için fırsat düşkünü okey sitesi sahibi olan insanlara oldukça yüklü meblalar da paralar kaptırdım.Oysa Ücretsiz Okey sitelerini daha önceden keşfetmiş olsaydım böyle bir durumla karşı karşıya kalmayacaktım.
Ücretsiz Okey SitesiÜcretsiz Okey oynama sitelerini keşif ettikten sonra İnternet benim için daha büyük bir keyif halini aldı.Artık istediğim zaman da , istediğim süre de tek kuruş para vermeden Ücretsiz Okey sitelerinin bana sunduğu fırsatları değerlendiriyorum.Sizler de bu dünyanın bir parçası olduysanız ücretli sitelerden kaçının.Unutmayın bu dünya size her tür zıtlığı bir arada sunar.Ak var karada vardır.Yani demek o ki Ücretli Okey siteleri varsa Ücretsiz Okey siteleri de muhakkak vardır. Yeter ki siz araştırın ve bulun. Sitemiz üzerinde üyeliksiz misafir girişini kullanarak okey odalarında oyun oynayabilirsiniz, Fakat sizlere tavsiyemiz üye olarak tüm içerikten yararlanmanız.

Etiketler :
Yorumlar
 1. alperezel dedi ki:

  AYNEN KAHVEHANE ALIŞKANLIGINDAN KURTULDUK AÇIKCASI VE AİLEMİZİN YANINDA OLUYORUZ 🙂

 2. eSiLa dedi ki:

  Tesadüf olarak buraya girdim, nasıl girdiğimi şuan hale bilmiyorum ama iyiki girmişim. Daha önce büyük ve her kez tarafından bilinen okey sitelerinde facebook üzerinde okey oynardım, fakat son zamanda her şeyi ücretli hale getirmişler. Oyun içinde ne almaya çalışsam veya bir özelliği kullanmak istesem yeterli bakiye yok demesi beni sinir ediyor. Okey içindeki tüm özellikleri yüklediğiniz ml veya çipler ile kullanabiliyorsunuz. Bu yüzden daha önceki oynadığım okey sitesini bıraktım. tesadüf ücretsiz okey diyerek burayı buldum, herşey harika tüm özellikleri ücretsiz olması beni çok mutlu ediyor. Lütfen her şey bu şekilde kalsın ve hiç bir zaman diğer siteler gibi ücretli olmasın. Siteniz ve çalışanlarınız harika teşekkür ederim.

 3. kenan dedi ki:

  ilk okeye girdigimde aman ya dedim kim ugraşıcak sonra aradan bi kaç gün gecti
  bi bakıyım ya dedim merak işte insanın başına ne gelirse merakdan gelirmiş 🙂
  girdim giriş o giriş işte o günden beri bi daha da cıkamadım 🙂 işten gelir gelmez hadi bi stres atiim dioz bi girioz saat baya bi ilerlemiş aslında sadece okey oynamak sıkar o kadar zaman bunu bende biliorum ama mesele okey deil samimi ve içten arkadaşlıklar herkez der aman internet den kimseyle tanışma falandı filandı ama o kadar mükemmel insanlar varki hayat da iyi ki tanımışım dedigim .
  neyse uzun lafın kısası iyiken bi bakmışım 🙂 bol şanslar .. ve Bu stede emegi gecen bütün arkadaşlara sonsuz teşekkürler .

  Yalnızlık allaha mahsusdur. Gel sende BİZ ol.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.