Oyun Kuralları
Oyun Kuralları
Sitene okey ekle
Sitene Okey Ekle

Okey İndir

Okey İndirmeden Oynaİstersen Okey İndir Oyna,  Dilersen Okey İndirmeden Oyna

Milenyum çağını yaşadığımız şu yüzyıl da evimizde ki en küçük bireyden en yaşlı bireye kadar herkes İnternet dünyasının içinde yerini almış durumdadır.Kimisi netten haber okumak adına , kimisi eğlence , kimisi ise tamamen iş amaçlı bu dünyanın içindedir. Aslında seçenekler daha da fazlalaştırılabilir. Çünkü İnternet gözle görülemeyen , elle tutulamayan bir dünyanın kapılarını bizlere açarken , aynı zaman da sınırsız bir hizmet ağıyla da her isteği karşılayacak güce ve kapasiteye sahiptir.Bunun içindir ki İnternet’e adım attığımız andan itibaren ne bize sunduğu hizmetin sonu gelir , nede bizim istek ve arzularımızın. Aslında İnternet’i bir ticarethane olarak da düşünmek mümkündür.Nasıl mı ? Arz ve talep dengesi ile.Bireyler neyi ister ve talep ederse , İnternet dünyası bir iş veren edasıyla kullanıcılarının tüm taleplerini yerine getirmeyi ilke edinmiştir.Bunun içinde internetin büyüme hızına hiç bir teknoloji yetişemez.Her gün yapılan güncellemeler , en son çıkan sürümler vs derken her gün kendini büyüterek geliştiren bir sistemin parçası olduğunuzu kısa bir süre içinde fark edersiniz.

Okey İndirme SitesiOnline Okey öyle bir sistemdir ki kullanıcıları da aynı bu sistem gibi kendilerini yenilemek ve İnternet ağlarının yeniliklerinden faydalanmak ister. İnternet’e ilk girdiğiniz zaman sıfır bilgiye haiz iken kısa bir zaman sonra kendinizi İnternet’in kurdu olmuş bir dahi olarak bulma olasılığınız çok yüksektir.Çünkü İnternet kullanıcısı da içinde bulunduğu sistem kadar bilgiye aç ve doyumsuz bilginin parçasıdır.Durum böyle olunca tabi ki İnternet üzerinden araştırdığımız ve uygulamaya geçtiğimiz konuların da ağı genişlemektedir. İnternet size hazır balık yemek yerine , balık tutmayı ve kendi emeklerinizin bir sonucu olan besinle beslenmenizi sağlayacak dünyanın en büyük sistemidir. Bu nasıl olacak ? diyorsanız dilimin döndüğünce anlatmaya çalışmak isterim. İnternet’te herkesin kendine göre eğilimleri vardır.Ya ilgi duyduğunu alanlar vardır yada sırf işi olduğu için kendini geliştirmeye çalıştığı konular vardır.İşte tam bu nokta da İnternet size farklı sunumu ve çeşitliliği ile çok farklı bir dünyanın kapısını aralar.Sizi hazır bilgiden çok kendi üreteceğiniz yeni İnternet fenomenleri için destekler. Bu zaman için de öyle bir hal alır ki kendinizi tamamen yeni bir şeyler programlamaya odaklanırsınız. Sürekli yeni şeyler keşfetmek ve bunları paylaşmak ; sonrasın da aldığınız beğeni ve takdir , bazen ise maddi kazanım olarak dönen bir iş likiditesine dönüşür.Artık sizde bu dünyanın Fenomen kullanıcıları arasında ki yerinizi almış bulunmaktasınız.

Okey İndirBöyle bir sistemde hiç kimse hazır bilgiye itibar etmez. Her şeye kendi sahip olmak ister. Onun içindir ki aklınıza gelebilecek her programı bilgisayarınıza indirip oradan istediğiniz zaman açıp kullanma şansına sahipsiniz. Yapılan araştırmalar şunu gösteriyor ki en çok bilgisayara indirilenler programlar ve oyunlar.Oyunların başında da Okey İndir programı gelmektedir. Okey İndirme programı çağımız da ve çok eskiye dayanan insanların kahve kültüründen gelen okey oynama hastalığını dışarı çıkmadan veya İnternet’te site site dolanmadan , kendi bilgisayarınız da ki mevcut programla istediğiniz zaman oynayabilme fırsatını insanlara sunar.Bunun için Okey İndir programını bir kereye mahsus bilgisayarınıza indirmeniz kafi olacaktır.Bir defa bilgisayarınıza indirdikten sonra her istediğiniz da , günün her saatin de kendi bilgisayarınız da kayıtlı olan bir sistemle okey oynama keyfine varıp , site site nerede okey oynasam ? , Masalar da bana da yer var mı ? gibi kaygılar taşımadan okey oynamanın tadına varabileceğiniz çok özel bir programın parçası olacaksınız.Bunun için tek yapmanı gereken Okey indir programını bilgisayarınıza indirmek olacaktır.

Yorumlar
  1. Smaragd dedi ki:

    Salonunuza 1 aydır giriyorum, sıcak ortamınız var. Bu ortamı kaybetmemek için daha öncesinde site adresinizi sık kullanılanlara eklemiştim, oradan siteye direk giriş yapıyordum. Fakat tarayıcımı güncelledikten sonra site adresi kayboldu 10 gündür sitenizi arıyordum sonunda buldum. Okey uygulaması çok güzel olmuş elinize sağık, okey programı sayesinde direk okeye giriş uygulaması süper olmuş..

  2. Tugba dedi ki:

    Sanali Kullanirken Kendimizi Gelistirebilir Bunu Maddiyata Cevirebiliriz Bunu Basardigimizda Sanalin iyi Bir Kullanicisi oluruz Kucuk Buyuk Herkes internet Kullanici Surekli Yenilik Ve Bilgiye acik oldugumuz icin Surekli internete Hasirnesir oluruz Sanal Kisiyi Teknolojiyle Butunlestirip Kendisini Gelistirmesine Sebep olan en Buyuk etkendir Sanalin Guzelliklerinden Faydalanmak Dilegiyle.. SEVGILER..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.